Pomoc psychologiczna dla studentów z niepełnosprawnością

Opublikowana przez: m.choczynski 24/06/17

Pełnomocnik Rektora UKSW ds. osób z niepełnosprawnością zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad i konsultacji psychologicznych skierowanych do studentów z niepełnosprawnościami doświadczających trudności związanych z funkcjonowaniem w środowisku akademickim (stres, napięcia emocjonalne, poczucie wykluczenia społecznego, trudności w integracji wśród studentów, stany lękowe, problemy osobiste, itd.).

Ponadto istnieje możliwość profesjonalnego doradztwa zawodowego i wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia.

Zaproszenie na Camp Zero

Opublikowana przez: m.choczynski 24/06/17

Samorząd Studentów UKSW serdecznie zaprasza na wyjazd integracyjny Camp Zero 2017!

Każdy rok akademicki studenci UKSW zaczynają od wspólnej zabawy i integracji. To jedyna taka okazja, by poznać nowych znajomych z uczelni lub zacieśnić istniejące już przyjaźnie.

Wykłady gościnne w Instytucie Archeologii

Opublikowana przez: m.choczynski 01/06/17

Instytut Archeologii UKSW zaprasza serdecznie na wykłady gościnne pani dr Renáty Přichystalovej z Uniwersytetu Masaryka w Brnie, realizowane w ramach programu Erasmus+.

06 VI (wtorek)

- 13:15-14:45, sala 103, "The stronghold Břeclav - Pohansko and its role and importance in the Greatmoravian economic, political and power structures."

07 VI (środa)

Konkursy na pracowników w grancie NCN

Opublikowana przez: m.choczynski 19/05/17

Niniejszym informujemy o dwóch konkursach na pracowników w grancie Narodowego Centrum Nauki pt. Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Puszczy Białowieskiej.

informacja znajduje się pod adresem:

... studiuj z nami

... więcej aktualności