Dyżur Prodziekan dr hab. Anny Czyż odwołany w dniu 21 kwietnia br. (piątek)

Opublikowana przez: m.choczynski 20/04/17

Niniejszym informujemy, że w dniu 21 kwietnia br. (piątek) dyżur Prodziekan ds. studenckich dr hab. Anny Czyż jest odwołany. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy: a.czyz@uksw.edu.pl

"Studia z przyszłością" - wyróżnienie dla kierunków WNHiS UKSW

Opublikowana przez: m.choczynski 18/04/17

Miło nam poinformować, że w kolejnej edycji programu akredytacyjnego "Studia z przyszłością" zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zostały wyróżnione następujące kierunki studiów: historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury i środowiska oraz zarządzanie dziedzictwem kulturowym.

Zapowiedź - konferencja naukowa "Praca socjalna wobec sytauacji kryzysowych. Aspekty interdyscyplinarne" - Warszawa 7.06.2017 r.

Opublikowana przez: m.choczynski 03/04/17

UDANY START - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Opublikowana przez: Bartłomiej Gutowski 25/03/17

W poniedziałek 24 kwietnia o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników programu, pok 318, bud. 23.

... studiuj z nami

... więcej aktualności